Zapraszamy na transmisję Wieczernika Modlitwy z Czerwińska n/Wisłą w sobotę 1 czerwca o godz. 10.30

Podziękowania

Bardzo dziękujemy:
ks. Stefanowi Ceberkowi,
Zgromadzeniu Najświętszych Serc Jezusa i Maryi - Marche a Terre,
Regince Bociek OVC
Melindzie Dumitrescu

oraz zespołom:

Echo Maryi
Mocni w Duchu
Saruel
Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej
Sursum Corda
Najmniejsi
Ziarenko
Mały Chór Wielkich Serc
za bezpłatne udostępnienie słuchaczom radia Konsolata swojej twórczości. Bóg zapłać.W I rocznicę powstania Radia Konsolata

W lutym 2009 roku z Bożego natchnienia zaczęło swoją działalność internetowe radio KONSOLATA - radio Dusz Najmniejszych. I tak, pośród wielu katolickich stacji radiowych, zaistniała rozgłośnia ewangelizacyjno-modlitewna, której celem jest prezentacja duchowości "Najmniejszych" i zaproszenie słuchaczy do kroczenia prostą drogą zawierzenia i miłości Serc Jezusa i Maryi - Maleńką Drożyną Miłości.
W pierwszą rocznicę od chwili, gdy dusze najmniejsze usłyszały kierowane do nich audycje radiowe, wyrażamy wielką wdzięczność Bogu, Jego Matce Maryi oraz gronu osób świeckich za stały cykl audycji pomagających iść Maleńką Drogą Miłości, wskazaną na obecne czasy przez przykład życia sługi Bożej s. M. Konsolaty Betrone - patronki Dzieła Najmniejszych, a wcześniej realizowaną przez wielu Świętych Kościoła Katolickiego.
W imieniu wszystkich "Najmniejszych" dziękujemy za podjęcie trudu tworzenia programu Radia KONSOLATA, tym samym za podjętą służbę na rzecz "Dzieła Najmniejszych". Życzymy także, by błogosławieństwo Ojca Niebieskiego, Syna Bożego i Ducha ¦więtego, a także wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny, opieka ¦więtych Dusz Najmniejszych i modlitwa "Najmniejszych" - gdziekolwiek są - ubogaconych audycjami i transmisjami tworzonymi z myślą o nich, towarzyszyła nieustannie w życiu osobistym, rodzinnym i wszystkich przejawach dnia codziennego.

Wspólnota Dusz Najmniejszych
Gietrzwałd, w miejscu Objawień Maryjnych, dnia 20 lutego 2010 r.